درک قدر یا بهای چیزی مصنوعی به مبارزه با تغییرات اقلیمی کمک می کند

رنسانس هوش بدلی در سال های اخیر این سؤال را مطرح کرده است که فناوری مذکور چگونه می تواند به مبارزه با یکی از بزرگ ترین تهدیدهای پیش روی بشر، یعنی تغییرات اقلیمی کمک کند. گروهی از متفکران شناخته شده داخل مقاله ای جدید بوسیله عقب پاسخی بخاطر این سؤال هستند و با شهید های متعددی علامت می دهند که تحصیل ماشین چگونه می تواند مانع از نابودی انسان شود.

بررسی های موردی پیشنهادی شامل هوش مصنوعی و پردازش تصویر ماهواره ای برای نظارت بهتر به خشکی امدن نیستان زدایی تا طرح هایی مانند توسعه ی مصالح جدید جایگزین سیمان و فولاد است (۹ درصد از گستردن گازهای گلخانه ای دنیا پهلو اثر تولید فولاد و سیمان منتشر می شوند).

ولی باوجود تنوع بالا روش های پیشنهادی، این مقاله بوسیله چند مرزوبوم ی برملا رمز کرده است که از میان آن ها می نبوغ بوسیله بینایی ماشین برای نظارت به خشکی امدن محیط، مصرف از تحلیل داده ها بخاطر اطلاع ناکارآمدی های صنایع و مصرف از هوش مصنوعی برای مدل سازی سیستم های پیچیده ای شبیه اقلیم زمین رمز کرد. با این متد ها می توان به خوبی برای مقابله با تغییرات آینده آماده شد.

دفع ی بخار کارخانه ای کیمیایی در نیروگاه زغال سازی آلمان

مؤلفان مقاله (ازجمله دمیس هاسابیس، مدیرعامل DeepMind، یوشوا بنگیو، برنده ی جایزه ی تورینگ و آندرو انجی یکی از بن گذاران Google Brain) می گویند فهم تقلبی در کاهش و پیشگیری از بدترین آثار تغییرات اقلیمی عملکرد مؤثری خواهد داشت ولی باید توجه داشت که درک قدر یا بهای چیزی مصنوعی زنجیر سحرآمیزی حلق و بخاطر رسیدن به راه حل، توجه سیاستمداران به این سیلان هم ضروری است. به باور مؤلفان این مقاله (با سرپرستی دیوید رولنیک از دانشگاه پنسیلوانیا):فناوری به تنهایی کافی حلق. سال ها است فناوری های لازم برای کاهش تغییرات اقلیمی حیات دارند اما هنوز در سطح وسیع داخل جوامع معادله نیافته اند. بااینکه امیدواریم یادگیری ماشین در کاهش هزینه های مرتبط با اقدامات اقلیمی مربوط به طبقه کارگر و زحمتکش واقع شود اما در این متد بوسیله تصمیم گیری انسانی هم نیاز داریم.مقاله های مرتبط:تغییرات اقلیمی؛ عامل فروپاشی تمدن انسانی تا سال ۲۰۵۰تبدیل متان بوسیله دی اکسید کربن، راهکاری برای مبارزه با تغییرات اقلیمی

درمجموع، این مقاله به ۱۳ حوزه ی محتمل برای پیاده سازی یادگیری ماشین اشاره می کند (که بوسیله هشت نمونه از آن ها تو این مقاله اشاره شده است)، این مملکت ها براساس چارچوب زمانی تأثیرگذاری و ترقی ی فناوری لازم برای رسیدن به هدف دسته بندی می شوند. مقاله ی تمام را می توانید در اینلینک بخوانید.پیدایش سیستم های بهینه ی برق. جهیز های برق لبریز از داده هستند ولی برای استفاده از ظرفیت زیاد داده ها کوچک هستند. یادگیری ماشین می تواند ازطریق پیش بینی ادعا و تولید صاعقه بوسیله حل این مشکل معاون بطی ء و به تأمین کنندگان امکان یکپارچه سازی بهتر منابع تجدیدپذیر درون شبکه های ملی و درنتیجه کاهش ولخرجی را بدهد. آزمایشگاه دیپ مایند گوگل، برای بزمین نشستن به این مرام از AI برای پیش بینی خروجی انرژی مزارع پف استفاده کرده است.بازرسی کنار جنگل زدایی و آلودگی های کشت. موتورها و نیروگاه های برق عزب عین انتشار گازهای گلخانه ای نیستند. بخش زیادی از گازها کنار اثر نابودی شجر ها، پوده ها (تراکم های جلبک ای) و انواع دیگر زندگی گیاهی منتشر می شوند که ازطریق فرایند فوتوسنتز هنگام میلیون ها سال شهریه ی جذب کربن را پهلو عهده داشتند. جنگل زدایی و کشاورزی ناپایدار منجر بوسیله انتشار کربن داخل جو می شوند اما با مصرف از تصاویر ماهواره ای و AI می قابلیت بوسیله شناسایی این اقدامات پرداخت و از منابع طبیعی جذبکربنمحافظت کرد.تولید مواد جدید کم کربن. مؤلفان مقاله اشاره می کنند که ۹ درصد از کل گازهای گلخانه ای گیتی کنار اثر تولید بتن و فولاد منتشر می شوند. پرورش سامان با دستیار به ترقی ی جایگزین های کمینه کربن، منجر به کاهش آلودگی می شود. هوش قلابی امکان مدل سازی خواص و واکنش های بی سابقه ی اختلاط های کیمیایی و درنتیجه کشف مواد متاخر را به دانشمندان می دهد.پیش دماغ رویدادهای اکید آب وهوایی. ارشد ترین پیامدهای تغییرات اقلیمی در سال های آینده کنار پی جهیز های پیچیده مثل تغییرات بنیادی در پوشش ابری و تغییرات صفحات یخی به بود می آیند. از هوش ساختگی می قابلیت بخاطر محلول این مشکل اندوه مصرف کرد. دانشمندان با استاندارد سازی تغییرات اقلیمی می توانند رویدادهای جدی آب وهوایی شبیه بی آب سالی و تندباد را پیش بینی کنند و استعداد دولت ها درون مقابله با این فجایع را اضافه دهند.

مدل های اقلیمی بهتر بوسیله دولت ها داخل کاهش بدترین آثار خشک سالی و دیگر رویدادهای شدید آب وهوایی کمک می کنندبهینه سازی حمل ونقل. بخش محموله ونقل، عامل گستردن یک چهارم از مدفوع کربن دی اکسید داخل سراسر جهان است که دوسوم آن توسط مسافران جاده ای تولید می شود. از یادگیری ماشین می قابلیت بخاطر کاهش سفرهای اضافه استفاده کرد و با انتخاب محموله ونقل ریلی، بازدهی ابزار نقلیه را افزایش داد. شعور مصنوعی هم می تواند ازطریق توسعه ی وسایل نقلیه ی خودکار و مشترک بوسیله کاهش کاربرد خودروها کمک درنگ. البته این فناوری هنوز ثبوت نشده است.کاهش استفاده انرژی بناء ها. عامل یک چهارم دیگر از نشر کربنی، ساختمان ها هستند. البته سرایت کربنی ساختمان ها یکی از آسان ترین و قابل حل ترین مشکلات اقلیمی است. بناء ها بادوام هستند و به ندرت نیاز به بوسیله روزرسانی با فناوری های جدید دارند. اضافه کردن تنها چند حسگر هوشمند برای بازرسی کنار دمای هوا، دمای آب و استعمال انرژی می تواند مصرف کارمایه یک بناء را تا ۲۰ درصد کاهش دهد و پروژه های نظارتی در معیار انبوه شهری هم می تواند نتیجه ی بهتری را به تعاقب داشته باشد.از پرورش سامان می استعداد بخاطر نظارت بر حمل و نقل شهری و کاهش کاربرد کارمایه استفاده کردمهندسی زمین و افزودن بازتاب. این بررسی ی موردی احتمالا یکی از پرمخاطره ترین راه حل های مشکل اقلیمی است اما دانشمندان به آن امیدوار هستند. اگر بتوان روشی مشهود کرد که معیار بازتاب ابرها را افزایش قسط یا با کاربرد از اورسل (گازهای پخش شونده تو هوا) به تولید ابرهای مصنوعی پرداخت، مقدر شدن زیادی از نور خورشید منعکس شده و به در فضا بازمی گردد. البته این طرح ریسک های زیادی را بوسیله همراه دارد و باید بوسیله مدل سازی عوارض جانبی آن بی آرامی صیقل. فهم مصنوعی در این زمینه غصه می تواند به کمک دانشمندان بیاید. البته دانشمندان به چالش های نظارتی اندوه اشاره کرده اند.ارائه ی افزار بوسیله افراد برای کاهش اثر کربنی آن ها. بوسیله باور ی مؤلفان مقاله، معمولا این سوءبرداشت وجود دارد که افراد نمی توانند نقش سزاوار سرزنش توجهی درون تغییرات اقلیمی داشته باشند؛ ولی آدم بی آرامی باید از روش های پیشگیری آگاه شوند. تدریس سامان می تواند با لحاظ ی اثر کربنی هر فرد، وضع حل های کوچکی را بر ضابطه متد آن ها بگذارد. بخاطر مثال می استعداد به استفاده از وسایل نقلیه ی عمومی، خرید گوشت کمتر یا کاهش مصرف برق خانگی اشاره کرد. اقدامات فردی می توانند تأثیر پرسنل بالایی داشته باشند و به شکل قابل توجهی به محلول مشکل تغییرات اقلیمی کمک کنند.بیشتر بخوانید:درآمدزایی از دی اکسیدکربن و تولد صنایع نوین اقلیمیتأثیر سوراخ لایه ازن بر تغییرات اقلیمیاپل درون iOS 13 با یادگیری ماشین، سگ ها و گربه ها را خبر می کندچرا خرس قطبی تصویر انکارناپذیر تغییرات اقلیمی است؟ماهواره های جاسوسی وسعت ذوب یخچال های هیمالیا را مدال دادند